Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

obecdobratice 

Jarmark

72 fotek 13.4.2019 - zobrazení
V sobotu 13. dubna se uskutečnil velikonoční jarmark pořádaný kulturní komisí naší obce. Akce se měla původně konat v prostranství obecního návsí, avšak předpověď aprílového počasí a hrozba změny ročního období z jara zpět na zimu, přinutila pořadatele akci přemístit do náhradních a hlavně krytých prostor sálu „Na Šenku“. A skutečně, meteorologové se výjimečně ve své předpovědi trefili a v sobotu dopoledne panovala teplota blížící se nule a část obce pokrýval rovněž náznak sněhového poprašku.
Nic z toho ale nemohlo zabránit uskutečnění akce, a tak po přípravách souvisejících se změnou místa bylo vše do 14 hodin nachystáno. Návštěvníky kromě bohatého občerstvení na prodejních „stáncích“ čekaly nejrůznější kulinářské produkty místní provenience, výrobky počínaje od klobásek, paštik, masa, koláčků, zákusků, medových produktů aj., až po nejrůznější dekorativní předměty a zahradních potřeby. Pro děti byl připraven „stánek“ s párky v rohlíku, venku se grilovalo maso a klobásky.
Samotný zábavný program byl tvořen dvěma vystoupeními, jednak folklorního souboru Malá Ostravica a hudebním vystoupením Základní umělecké školy Vratimov-Paskov. Zejména o vystoupení dětí v krojích byl velký zájem, který způsobil, že sál „Na Šenku“ doslova praskal ve švech, což byla ta největší odměna pro pořadatele v čele s Kulturní komisí obce a její předsedkyní Kateřinu Vitáskovou, kterým patří velký dík za to, jak se vyrovnali s nepřízní počasí a vše krásně připravili. Po vystoupeních následovala volná zábava a celá akce skončila přibližně v 19 hodin.

Text + foto Lukáš Lisník
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron